Më mbaj mend (për 1 muaj)

AroGanti - La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Shume here largohem me qellim te vij me afer
Fillon shfaqja mirseerdhe ne teater
Rap La Zaranda bar
Ganja La Zarati
Un nuk bie sikur te me bie pika fucking Ganti
Kalo pak depresion ne faza paranoje
Tjeter te jesh aktiv tjeter te besh roje
Flasim per rap e jap freestyle mer supertulla
Te tjer mcz ne studio ja fusin karit me shpulla
Nuk din ca eshte respekti jan barbona interneti
Edhe shtyhen nga te tjeret si karroc supermarket
Ca karin ke ti? Mushkrit e mia skrrub te zeza
Himni i skuadres time dola xhiro ne varreza
Rrobat e mia era nat, mengjes kthehem ne shpi
jam ai qe do te behesh por prap sdo behesh kurr MC
Po do ta dish nuk e kam len e kam rralluar
Po do ta pish pije me bong po ske provuar
lot nga syt e mia lahen mekate
te gjith gjoja me njohin po nuk kan shans o frate
Po han inat
Per pak fam po njollosin historine, ua tha dhe Noizy
Im livin your dream
Nuk jam mire nuk jam majtas nuk jam djathtas nuk jam lart
Asgje sme ben pershtypje ndoshte ndonjeher parate
Ok gjigand ketu do jemi prap
Zerin tim e ngroh me llamp sikur tishte superskunk
Normale qe skupton ca te them sepse
Nuk je per kto sporte ik pi ndonje kafe
Be cik effe yo yo edhe yeah 3-shi mac
Aroganja nuk ke gje me ne
AroGanti
Publikimi: 03/12/2013


AroGanti - La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La".
3. Video është e këngës "La", por nuk këndohet nga AroGanti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AroGanti:


Komente 0