Më mbaj mend (për 1 muaj)

AroGanja Crew - Gango Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pernadori e Jugut
S matet me lek kjo
Matet me rrahjet e zemres
Dhe nuk do vdes jo
Me fal qe nuk kam klikime
Edhe nuk mora cmime
Ndoshta si meritoja
Problematik me gabime
Orar i vone pa arsye leviz naten
Rrugaci i madh po
Kujdesu po t kapen
Spiunat flasen
Te raportojn ne hasem
Ecen drejt funeralit
Ti kujton se shkon ne dasem
Shok negativ dhe xheloza mbai larg
Si ne playstation
Nga loja nxirri jasht
Thuhen fjal
Posht e lart
Por fjalet i mer era
Humbasin koh me fjal
Te tjeret po i bejn vepra
Po ngjajn si dhelpra
Ne fabulen me rrushin
U shkriu akullorja tani po lepijn kaushin
3shi Mac gjigand
Jo nuk meret me miushin
Ganja Squad aksion
Po u transmeton virusin

GANGO
NUK ESHT DHE AQ E LEHT JO
TE RRITESH NE NJE GHETTO
EDHE T JA DALESH MBANE


Kalojn ditet dhe rritesh
Kerkon diku qe te mbytesh
Kalon gjith diten ne rrug
Nuk rregullohesh vec prishesh
Sa here do digjesh ?
Qe te mesosh nga gabimet
Sa shok te dolen ne krah edhe i mbajten premtimet?
Ne te gjitha lagjet konekte
Me cuna te sakt
Edhe me goca perfekte
Mos trego se ku vete
Mos trego ku e gjete
Behu liber misterioz
Mbushur plot me sekrete
Jam bere pishmen qe thash bari esht i shijshem
Mos provo kokain
Mos jeto i jashtligjshem
Ma be hallall jam nga nje brez me i ndryshem
Doja te lozja futboll
Por topin ma grisen
Te dola borxhit
Tani esht ne doren tende
Me kemb ne tok dhe te ardhmen ne mendje
Mos ec si breshka
Kalo bukur me pjeshka
Beji gjerat te thjeshta
Nxirr lek
Kjo esht gengsta
AroGanti
Publikimi: 24/02/2017


AroGanja Crew - Gango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gango".
3. Video është e këngës "Gango", por nuk këndohet nga AroGanja Crew.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga AroGanti:


Komente 0