Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arrita Dhe Tuana Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Arrita Dhe Tuana Hoti është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 4 Korrik 2019, Arrita & Tuana Hoti publikojnë videoklipin "Notat Muzikore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Ela Dhe Bora

Arbri Dhe Shkupi

Erlini Dhe Ervini

Edona Dhe Arta

Eduard Dhe Bleard

Havushe Dhe Andrin Salihi

Sara Dhe Anisa Shehu

Vellezrit Kuqi

Laura Dhe Bleona Hashani

Tags: Arrita Hoti, Tuana Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet