Arrita Marku
Arrita Marku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arrita Marku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2020, Arrita Marku merr pjesë në Vihuela Fest 2020 me këngën "Miss Xhirafa". Më datë 20 Dhjetor 2020, Arrita Marku publikon videoklipin "Miss Xhirafa". Me këtë këngë, Arrita Marku merr pjesë në Vihuela Fest 2020 në vitin 2020....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0