Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arseldi Muça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Arseldi Muça është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ai merret me muzikë prej katër vitesh, që nga pjesëmarja e tij në një festival fëmijësh. Ai është angazhuar në disa aktivitete muzikore ku ka marrë dhe një çmim të parë. Pasioni i tij është muzika klasike dhe luan në fizarmonikë. Zgjedhja e këtij instrumenti nuk është aspak rastësore. Ai mendon se duke mësuar fizarmonikën do ta ketë të thjeshtë të mësojë çdo instrument tjetër. Arseldit i pëlqen shumë shkolla veçanërisht lëndët ekzakte si matemati...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gabriel Zaka

Rajan Kukaleshi

Shpëtim Terolli

En13

Denis Prendi

Adolf Lleshaj

Luis Prendi

Ralddi

GeryC

Albo 06

Tags: Arseldi Muça, Arseld Muça, Muca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet