Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arsen Kurtashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Arsen Kurtashi është një shkrimtar i vogël. Meson ne shkollen "Vajdin Lamaj" Domje. Pelqen lendet shkencore, kryesisht: gjuha shqipe, matematika, biologjia....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Markelino Harizaj

Lensi Gega

Bleonard Metalia

Florjan Curri

Eljo Canka

Sarafin Grulaj

Hysen Lushtaku

Olti Dedinca

Shkumbin Dulaj

Albrim Isufi

Tags: Arsen Kurtashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet