A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arsen Kurtashi
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 13
  • Birthday:
  • 4 April 2006
  • Zodiac sign:
  • ♈ Dashi
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Arsen Kurtashi is a young writer. Meson ne shkollen "Vajdin Lamaj" Domje. Pelqen lendet shkencore, kryesisht: gjuha shqipe, matematika, biologjia.

» Edit Bio »

» Poems »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019