Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - A Thua Do Të Vish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mos më thuaj se shpirti yt...
Është i zbrazet dhe pa dashuri...
Ndoshta von do ta kuptosh...
Se ne mua ishe ti...

Vitet kalojn...
Ti ende je larg...
Një rrugë shum e gjat...
Po na ndan...

Jetoj pa ty...
Një jetë pa kuptim...
E zemra mallin se mban...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

Mos më thuaj se shpirti im...
Është i zbrazet dhe pa dashuri...
Ndoshta von do ta kuptosh...
Se ne mua ishe ti...

Vitet kalojn...
Ti ende je larg...
Një rrugë shum e gjat...
Po na ndan...

Jetoj pa ty...
Një jetë pa kuptim...
E zemra mallin se mban...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...(2x)Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - A Thua Do Të Vish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thua Do Të Vish".
3. Video është e këngës "A Thua Do Të Vish", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0