Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arsim Bunjaku - S’Dua Të Shoh Më

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S’Dua Të Shoh Më".
3. Video është e këngës "S’Dua Të Shoh Më", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arsim Bunjaku - S’Dua Të Shoh Më  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/10/2012

2012-10-20T22:52:20+00:00S’do të duhej të ishe xheloz, baby
Mos këtu, mos atje, vetëm mos, mos, mos
A mendon ndonjëherë se kjo s’është e drejt
I tillë ishe dhe i tillë ke mbet

II
Po më sillesh sikur të ishe xhelat
Kërkon shumë e po kënaqesh me pak, shumë pak
Një milion pjesë këtë zemër po don me thy
Nuk e di si jetova me ty

Reef
S’dua të shoh më
Nuk je për asgjë
Sa herë që flet
Aq më shumë po më vret
***
S’dua të shoh më
Nuk je për asgjë
Kush ishe ti
E kuptova tani

III
Ta kam thënë dhe do ta them unë përsëri
S’ke ide sa të duhet një terapi
Ke nevojë ta shërosh vetën pak më shpejt
Por ta dish se nuk e ke shume lehtë


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet