Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Mori Fund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E pranoj se është faji im
që ta fala zemrën në fillim
ende pa e ditur kush je
i besova fjalët që mi the

II
I pashpirt për mua ke mbet
asnjëherë s’më deshte me t’vërtetë
e kuptoj se çka pret nga unë
për ty jam një numër më shumë

***
Ta dalloj s’është vështirë
çka është e keq e çka është mirë
mori fund në mes nesh
si unë kurrë nuk do të gjesh

Reef
Dëgjo çka po të them
N’zemër tI nuk ke vend
s’të duroj asnjë çast
më mirë është kur nuk të flas


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Mori Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Fund".
3. Video është e këngës "Mori Fund", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0