Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Vonë Është Për Lutje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Takohesh me mua
E tjetrës i buzëqeshë
E din se të dua
Dhe kjo të ka quar peshë

***
Çka paska ajo më shumë
Që nuk e ke gjetur ti, tek unë

Reef
A e din se zemrën time
Po e vret çdo ditë nga pak
A e din që sytë e tu
Nuk rrinë rehat

II
Shumë vonë është për lutje
Se ty s’të zihet besë
Sot shkrihesh në puthje
Nesër je për faqe t’zezë

***
U mësova unë me ty
Nuk shkon gjithmonë zemrën, me ma thy


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Vonë Është Për Lutje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonë Është Për Lutje".
3. Video është e këngës "Vonë Është Për Lutje", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0