Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Kush Te Ndau Prej Meje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Më ke thënë, se asgjë në këtë botë
prej meje s’të ndanë
por tani, që afër s’të kam
se di kush ka faj
që mi le, sytë me vaj

Reef
Kush të ndau prej meje
kush ta mbushi mendjen
të jetosh pa mua
me njëmijë plagë në zemër
ditën kur u nise
në atë rrugë mërgimi
për mua ish fundi
e për ty fillimi

II
Ndonjë ditë, ndoshta do ta kuptosh
se nuk ishte lehtë
është vështirë, kur unë jam këtu
e ti në gurbet
kam një mall, që më vret


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Kush Te Ndau Prej Meje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Ndau Prej Meje".
3. Video është e këngës "Kush Te Ndau Prej Meje", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0