A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arsim Hakiqi
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3

Arsim Hakiqi is a singer. Më datë 19 Mars 2016, Arsim Hakiqi publikon videoklipin "A Gabova".

Në vitin 2016, Arsim Hakiqi publikon albumin "100% Live".

Në vitin 2018, Arsim Hakiqi publikon albumin "Live 2018".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019