Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arsinda
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 5 Korrik 1998
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
Këndon kryesisht: pop

Arsinda është këngëtare e njohur. Arsinda Kernaja eshte nje nga kengetaret me te reja te estrades shqiptare. Ajo studion ne Shkollen Koreografike te Baletit. Arsinda pervec pasionit per muziken ka pasjon te madh per baletin dhe boten e modelingut ne te cilen gjithashtu eshte mjafte e sukseshme.

Rrugetimin drejt muzikes e ka nisur me nje bashkepunim, i cili dhe u pelqye mjaft. Më datë 24 Maj 2016, Mistiku publikon videoklipin "Na T'dy", në bashkëpunim me Arsinda.

Më datë 22 Korrik 2016, Arsinda publikon videoklipin "Me Mungon". Kjo kenge e saj pati mjafte sukses dhe komente pozitive.

Më datë 30 Shtator 2016, Mistiku publikojnë videoklipin "S'ta Fali", në bashkëpunim me Hazy & Arsinda.

Më datë 5 Maj 2017, Mistiku publikon videoklipin "Tradhetia", në bashkëpunim me Arsinda.

Më datë 29 Korrik 2017, Arsinda publikon videoklipin "Ndjenja".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet