Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Abazi - Shpirt I Lirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ku do te jem neser nuk e di
As nuk dua ta di
Une jetoj dite per dite
Pa kufi boten e shikoj
Me pelqen kur gaboj
Veq nje here une do jetoj

Do jetoj si ne enderr
Dashuroj pa kufi
Do te shkoj pa u ndalur
Shpirt i lire une jam
Une do mbetem shpirt i lire

Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Eshte rruga ime, si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Jo nuk ndalem, nuk ndalem kurre

Nuk ndalem kurre jo jo houuhh
Jo nuk ndalem

Duket shpesh jeta si nje film
Dite per dite nje kujtim
Dhe une zgjohem i lire
Pa kufi boten e shikoj
Me pelqen kur gaboj

Veq nje here une do jetoj
Do jetoj si ne enderr
Dashuroj pa kufi
Do te shkoj pa u ndalur

Shpirt i lire une jam
Une do mbetem shpirt i lire

Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Eshte rruga ime , si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di

Jo nuk ndalem , nuk ndalem kurre
Nuk ndalem kurr jo jo

Do te jem perjete nje shpirt i lire, edi
Eshte rruga ime, si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, edi

Jo nuk ndalem, nuk ndalem kurre
Nuk ndalem kurre jo jo jo houuh
Jo nuk ndalem, jo nuk ndalem!!!


Ky tekst u dërgua nga Albina KastratiArt Abazi
Publikimi: 16/02/2016
Video Produksioni: Imagine Films


Art Abazi - Shpirt I Lirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt I Lirë".
3. Video është e këngës "Shpirt I Lirë", por nuk këndohet nga Art Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente 0