Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Abrashi - Motra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Qdo vëlla që motër motër ka,
Qdo vëlla ka një breng e ka.
A do't luaj kjo veq me barbi doll,
apo edhe futbooll
A do't jet një motër gangster,
a dot jet krenare sa për sherr,
a dot luaj dhe me trip e kompjuter,
pa të shohim njëher.
Hej motër a do të kesh mërzi,
hej motër kut vin shokët e mi,
a dot jesh si bora me veriun,
a si maca me miun.
Hej motër sa më shpejt ti rritu,
hej motër edhe përgatitu,
hej motër barabar me mua
ty qapkëne të dua, dua, dua.....
Qdo vëlla që motër motër ka,
Qdo vëlla ka një breng e ka.
A do't luaj kjo veq me barbi doll,
apo edhe futbooll.
A do't jet një motër gangster,
a dot jet krenare sa për sherr,
a dot luaj dhe me trip e kompjuter,
pa të shohim njëher.
Hej motër a do të kesh mërzi,
hej motër kut vin shokët e mi,
a dot jesh si bora me veriun,
a si maca me miun.
Hej motër sa më shpejt ti rritu,
hej motër edhe përgatitu,
hej motër barabar me mua
ty qapkëne të dua, dua,...
Hej motër a do të kesh mërzi,
hej motër kut vin shokët e mi,
a dot jesh si bora me veriun,
a si maca me miun.
Hej motër sa më shpejt ti rritu,
hej motër edhe përgatitu,
hej motër barabar me mua
ty qapkëne të dua, dua,dua,
ty qapkene të dua,dua,dua
ty qapkëne të dua,dua,dua,hej motër


Ky tekst u dërgua nga LeonoraArt Abrashi
Publikimi: 26/02/2013


Art Abrashi - Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motra".
3. Video është e këngës "Motra", por nuk këndohet nga Art Abrashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Art Abrashi:


Komente 0