Art Maliqi
Art Maliqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Art Maliqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 7 Shtator 2019, Art Maliqi publikon videoklipin "Picimuli". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi. Më datë 27 Gusht 2020, Art Maliqi publikon videoklipin "Rrencano Pazheci". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Naim Krasniqi. Më datë 2 Gusht 2022, Art Maliqi publikon videoklipin "Vera Nxehtë", në bashkëpunim me Luiza Beqirin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Krasniqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0