Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art On

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Art On është një këngëtar i njohur. Emrin Arton mbiemrin Dërmaku me muzik meret qe nga viti 2005 ka bashkpunime te ndryshme nje prej tyre qe ja vlen mu permend esht me kongtaren ton shqiptare Fitore Gjonbalaj konga titullohet Prej 7ve deri n7 ja vlen me ndegju esht shum sen sick po ashtu ka bashkpunime me artista te ri te estrades ton dhe ka plane per bashkpunime te shumta po le te mbeten sekret ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mc Mitrovicali

Gilan G

Arjan Effecti

Orhan Zeneli

Breaker G

Ilir Kazaferi

Ardi (Ardian Hasaj)

Rapp Dogg

B-King

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Tags: Art On, Arton Dërmaku, Arton Dermaku


Komente mbi këtë artist