Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Rushiti - Besoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Verse.1
Jo ska tjeter per mu
E as tjeter nuk du
Hmmmm
Jo nuk muj un me lshu
me lshu muj mu pendu
Eeej

Nuk muj pa to me jetu
Besoni
Zemra rreh mas shumti per to
Besoni
Kerkush se don ma shum se un
Besoni...

Verse.2
Nese se ke pa ato rruges ti
Se din kuptimin e tbukres ti
Sja din kuptimin tbukres ti
Jo Tbukres ti u la la

Jo ma tbukur smun me pa
Smun me pa as n'andrra
Kurr sosht boll un du hala
Se smuj mu nda pi sajna

Besoni
N'to ju mos em testoni
U Besoni se gaboni

BESONI BESONI
Art Rushiti
Publikimi: 12/11/2020
Teksti: Elinel
Orkestrimi: Deard Sylejmani
Video Produksioni: Cinegr8
Produksioni: Deda Music
Directed: Valon Aziri
Styling: El Creations (The Denim Shirt)Art Rushiti - Besoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besoni".
3. Video është e këngës "Besoni", por nuk këndohet nga Art Rushiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Art Rushiti:


Komente 0