Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Pozon Bashkë Me Vajzën Për Fundvit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[31-12-2015]
Këngëtarja Arta Bajrami ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa fotografi të reja të cilat i ka realizuar tek fotografi Taulant Hajdini.

Me rastin e festave të fundvitit Arta ka realizuar edhe një set mjaft të bukur fotografik me vajzën e saj Viktoria pranë pemës së Vitit të Ri.

"Nje set i ri i fotove per vit te ri nga un dhe Victoria" - ka shkruar Arta në Facebook.

Ndërkohë 2016-ta për Artën do të jetë plot surpriza, kjo pasi në fillim të vitit ajo pritet të lansojë videoklipin më të ri të këngës "Më Shumë se gabim".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Arta Bajrami - Me Shumë Se Gabim [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull