Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Më Shumë Se Gabim” Nga Arta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[10-01-2016]
Këngëtarja kosovare Arta Bajrami ka vendosur që në ditëlindjen e saj të publikojë videoklipin e saj më të ri, të këngës "Më shumë se gabim", këngë e cila ishte pjesë e albumit të saj të fundit "Victory".

Kënga është punuar në studion e ArbaSound e zhanrit baladë, tekstin e saj e ka shkruar Arsim Bunjaku, e ndërsa për videoklipin është kujdesur produksioni i Jehona Sopit, FAB 3 Production.

Kënga që në lansimin e parë në versionin audio ka pasur shumë sukses, pasi ka arritur të grumbullojë gati gjysmë milioni klikime në youtube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Arta Bajrami - Me Shumë Se Gabim [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull