Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami Përsëri Shtatzënë, E "Merr” Bebushin Në Gjenevë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[12-03-2016]
Këngëtarja Arta Bajrami e cila aktualisht është shumē e pranishme në skenën muzikore ka treguar se ka diçka të re nga jeta e saj private.

Ajo së fundmi ndodhet në Gjenevë për të mbajtur një koncert në një nga diskotekat atje dhe gjatë udhëtimit ajo ka publikuar një foto në rrjetet e saj sociale ku shihet duke ledhatuar barkun e saj e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: "Me bebushin tim për në Geneva”.

Gjë që na ka lënë të kuptojmë se ajo është sërisht shtatëzënë. Arta është gjithashtu nënë e një vajze 6 vjeçare që e ka të pagëzuar me emrin Viktoria.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull