Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Jo Ti Zemra Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Ti Zemra Jem".
3. Video është e këngës "Jo Ti Zemra Jem", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Jo Ti Zemra Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

Ant Production

Këngë e albumit:

"Chocolata"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Ndoshta ndarja një dit do t'troket
në kët der kur akush nuk e pret
dashuri më nuk do t'ket
ndoshta ty nje nat t'teket shkon me tjeter kënd
ta dish un nuk do t'prekem rënd
se do ta humb shikimin tënd

REF:
Jo ti zemra jem
nëse më len nuk ka problem
ti vetëm bëhu i sinqert
për asgjë tjetër mos ki dert
jo ti zemra jem nëse
nëse më le nuk ka problem
ngat teje më nuk do të jem
hiq mos ta nin lirisht ti lem

Jetes nuk i dihet e kerset
pa prit ti një dit më nuk me thrret
e kurr më me mu nuk flet
ndoshat nje nat palidhje ty ashtu te vjen
me tjetër shkon e mu shpinën ma kthen
ta dish se s'do të më dhemb.

REF:[x2]
Jo ti zemra jem
më len nuk ka problem ti
vetëm bëhu i sinqert
për asgjë tjetër mos ki dert
jo ti zemra jem nëse
më le nuk ka problem
ngat teje më nuk do të jem
hiq mos ta nin lirisht ti lem


Ky tekst u dërgua nga Noza
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet