A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Arta Bajrami - Asnjë Milimeter  (Feat. Loco)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Loco

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

Fadil Veseli Production

Këngë e albumit:

"22 Hite"

Këngë e albumit:

"Chocolata"


Yeahhhh Arbasound.

Ou ou ou ou ou ooou

Ulu, Ulu Afer Meje Shpejt Per Nje çast Ti Harrojm Krejt, Mos Prit Te Tjeret Me Vrejt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, Rrugen Me Te Shkurt Gjeje, Mos Pyet Asgjë Bejbee ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Uuuuu uuu Bejbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Ulu, Ulu Ketu Pran Meje Shpirt, Nje çast Ti Harrojme Zinxhirt, Mos u Bëh i Pa Shpirt.
Gutu Sa Jam Ketu Ngat Teje, E sa me shkurt ti preje, Mos Pyet Asgjë Bejbe ' Yeaah.
Ndjekem , Ndjekem Hap Pas Hapi Shkurt Ti Ndjekem Deri Ne Fund, Merem Ti Dikund e Vetem Mos Me Le Ti Askund.

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres.

Loco :

Ne Kete Jete Cdo Send Ka Kuptim Yeahhhhh.

Me Trup Larg ne Zemer Ngat Kohe Te Gjate Bebe Ska Gjume Rehat, Shpesh Te Kujtoj Ne Zemer Te Ndjej Po Vuj Per tY Tash Pe Vrej, Nje Shikim, Nje Kujtim, Kjo Vlen Per Mu Plote Terbim,Hap Pas Hapi Sa Ma Shkurt Pa Gabim Po Dyte Sigurt.....(bitte baby komm zu mir, ich spür nen tiefen schmerz in mir, ohne dich hats leben keinen sinn mehr....) jam shum lloko po pa gabim,rina bashk ne kete nate rruge e shkurte jete e gjate,jeta keshtu na bashkon Arta dhe Loko shum tension.....

Eja Shkrije Akullin Ne Mes Nesh Asnjë Milimeter Mos e Le Ne Mes, Jepi Shije Epshit Tim Ne Mengjes e Palidhje Mos Me Le Ne Stres. 2x

Uuuuu uuu Bejjbe, Uuu uuu Bejjbe, Uuuu Uuuu Bejjbe, Uuu uuuu Bejjbe, Yeaahh.

Puthjen time tii, Ndiiejjeehh
Puthjen time tii, Ndiiiejjeeehh
Puthjen time Ndjeejeehhhh.
Puthjen time ndjeejyeaaahhhh


Ky tekst u dërgua nga Medo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019