Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Ndoshta Dhe Te Dua (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Ndjenj e mir eshte kur ti bejbe je afer meje
ndihem mir
nuk e di qka ndodh me mua kur un jam afer teje
vdes e ngrir

per ty do te beja gjithcka zemer
vetem te mos shoh me asnje tjeter femer
bejbi ti e din si te me ngacmosh
nuk e ke vshtir te me kuptosh
qka po ndodh me mu
smund ta fsheh
qe ti me pelqen

Ref.
se di pse me mbyllet goja
ti kur me flet
sdi qka ndodh(hey)

nuk di ndoshta dhe te dua
por e kam veshtir
qe ta pranoj

Sa her qe te shoh
diqka ne mua brenda ndryshon
diqka ndodh
Ti me ben qe edhe zeri im ndryshe te tinglloj
kur ti me flet

per ty do te beja gjithcka zemer
vetem te mos shoh me asnje tjeter femer
bejbi ti e din si te me ngacmosh
nuk e ke vshtir te me kuptosh
vetem mu afro dhe asgje tjeter
ti mos mendo

Ref.
se di pse me mbyllet goja
ti kur me flet
sdi qka ndodh(hey)

nuk di ndoshta dhe te dua
por e kam veshtir
qe ta pranoj

Zemer kur mdel perpara un sen nuk di
prej sikletit non-stop jom ka pi
e si shuj qdo got tu mu bo rrot
une pi ajo qyr ajo strejt une tok
qe babes so kam ma rras po du me plas
veq ni fjal tmir per me afru ta kisha pas
du mu kall seshte ka del asni fjal
goja mu ka mshel une kendoj shum rrall
so kam ec per dore po shkoj me femra tjera
pa fore non-stop luj po se di qa ki ti
qe femrat tjera nuk kan qashtu je ka mqyr ti
qe me sy je kam han, kadal se un mdoket posht tkam kesh
une nksi raste qona pesh
zemer qeto e ke prit ski qa zbehesh
thuj shoqes tende tung se sonte nuk kthehesh

Ref.
se di pse me mbyllet goja
ti kur me flet
sdi qka ndodh(hey)

nuk di ndoshta dhe te dua
por e kam veshtir
qe ta pranoj (2x)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com   FatmiraaArta Bajrami
Featuring: Lyrical Son
Publikimi: 01/12/2005


Arta Bajrami - Ndoshta Dhe Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Dhe Te Dua".
3. Video është e këngës "Ndoshta Dhe Te Dua", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0