A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Arta Bajrami - As Me Gram As Me Ok


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"


ti je ende ne mesjet n'rend te par burrnin mos mendo qe jam per shtrat e kuzhin ti je vetem nje rob i historis qe me dhun mendon me zgjedh qdo kriz.fanatizmin ti qoje drejt ne muze kthehu nga antika jeto ne koh te re sesht koha per diktat as per perandori esht koha qe ne fund te behesh pak njeri.

ref.
as me gram as me ok as me qiell as me tok as me ligj e kanun as me sheher as me katun,

ti je ende ne mesjet je me te vjetren me kanun e bes adet me tjetren,arken e mbyllur ti mos e hap se koha e vjeter nuk kthehet prap,
fanatizmin ti qoje drejt ne muze kthehu nga antika jeto ne koh te re sesht koha per diktat as per perandori esht koha qe ne fund te behesh pak njeri

ref.
as me gram as me ok as me qiell as me tok as me ligj e kanun as me sheher as me katun,


Ky tekst u dërgua nga Kosovare
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019