Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Jam Me Fat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

as kujt si besova qfar than per ty
rendosi ka fakti qe mke pelqy
askush nuk ee di se sa jam me fat
qe ne buzet e tua shkrihem cdo nat

(reF)kush se di le ta sheh me sy
se kam njet me u nda me ty
kush se di sot vesh le ta merr
se kam njet me u nda njeher

je i vetmi qe me ndryshe me sheh
e di mir tani se qfar zemre ke
askush nuk e di se sa jam me fat
qe buzet e tua shkrihem cdo nate

(ref)kush se din le ta sheh me sy
se kam njet me u nda me ty
kush se din sot vesh le ta mer
se kam jet me u nda njeher (X2)


Ky tekst u dërgua nga GretaArta Bajrami
Publikimi: 01/12/2007
Teksti: Arsim Bunjaku
Produksioni: Don Arbas


Arta Bajrami - Jam Me Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Me Fat".
3. Video është e këngës "Jam Me Fat", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0