A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arta Bajrami - Defekt  (Feat. Pikado)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Pikado

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Chocolata"


ooooooo a ha arbas sound, arta, pikado, jo

Arta_Mendon se je perfekt,
Kujtova se je per respekt,
E merre ti me mend ti mu gati ke tu me qmend,
Me mu rrishe si me siklet
Me tjera ti bojshe dert,
hajt ti mos ki dert
ta kthej s*ma nin qka thojn njerzt

Pikado_pse bre zmer gjithmon pom gjun me fjal,pom thu se jam defekt ne q*do aspekt
une jam qaj tipi qe me fjal manipulon
me dy fjal shah-mat e kurr nuk deshton
e di po ma ki inati e s*don mem pa me sy
kur t*kom pas afer thojshe zemer t*kam veq ty,e tash e ki rrit shume mendjen e je shku shum nalt s*po prekesh ma me dore e ksaj pune i thojn hajt

Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as lekt
Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as mjekt
mendova se je pak i terhekt
kujtova se po gabon n*afekt
do t*jem me ty fer
ti nuk kishe pike karakter
me mua ishe kogja i sert
me tjerat ti bojshe dert
do t*jem e sinqert
t*a kthej s*ma nin qka thojn njerzt

Pikado_e di qe shume shpejt ki mi ra pishman
q*do here puthja jeme zemer te ti deshmon
demokracia qeto e ka
mos me vet qka ke pas
picado ka lind veq femnat per mi plas
e di qe jam i cekt,perfekt ne q*do aspekt
e ti pom thu mu qe ste ndihmojn as lekt
jo bre zemer se bon edhe pa ty
kur largohna prej teje mos ma ba ma me sy

2x-Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as lekt
Arta_ti ishe nje tip defekt
kreten ne qdo aspekt
ti ishe nje tip i cekt
e ty s*te ndihmojn as mjekt


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019