Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Deri Neser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hooou jeeej
Në të gjitha lokalet e fshehta
të kërkova ee stë gjeta
e pranoj që ty kurr stë dihet
ku po del dhe ku të rrihet
kisha dashur të jemi vetëm
jo për pak por për tër jetën
më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje per së gjalli.

Të kam thën un nga fillimi
se një dit do jesh i imi
deshte sdeshte nuk ki qare
kjo po dihet ashiqare
kisha dashur te jemi vetëm
jo per pak por për ter jeten
më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje për së gjalli.
Më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje për së gjalli
ooooo.


Ky tekst u dërgua nga Adelina

Arta Bajrami - Deri Neser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Neser".
3. Video është e këngës "Deri Neser", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0