Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Vera (Fiesta) (Feat. Etno Engjujt)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Edhe nje ditee re vere netet nisen me ngadale jashte eshte shume me nxehte dielli trupin ma prek lehte e pastaj pushoje e qete dhe nuk jam vete ketu ne det ti i shtrire je me mua ashtu sikur dua m'freskojne duart e tua pallmat ta bojn pak hije fiesta tash filloi e palma tryupin ma mbuloi.

Genc:
me nje pije egzotike dhe me nje peshkir en kry e rrrrezitur si meliz edhe me syza en sy nje pozite fantastike edhe nje shower e merr nje tatu ne bel han manaferra me sheqer edhe trupi te shkelqen dhe fiesta tani vazhdon shoqeria eshjte mbledh e sheki baby ti*** derisa e shtata enda ka en mikrofon une pi me ty tekill pak krip edhe limon

Arta:
Fiesta tash fillon dielli na
djersa na pushton


Ky tekst u dërgua nga  ArlindaArta Bajrami
Featuring: Etnon
Publikimi: 01/12/2001
Festivali: Mikrofoni I Artë 2002


Arta Bajrami - Vera (Fiesta)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera (Fiesta)".
3. Video është e këngës "Vera (Fiesta)", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0