Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arta Bajrami - Ti Kam Fal Gabimet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Kam Fal Gabimet".
3. Video është e këngës "Ti Kam Fal Gabimet", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Ti Kam Fal Gabimet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Natë e ftoht më ka shoqruar deri në mëngjes askënd nuk e pres,puthjet që me shpirt ti fala një nga një i shet dal nga dal me vret.Jetën që me ty ëndrrova me helm e ushqen krejt të mirat qe ti dhurova me t'keq po mi kthen.

Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar dhe mua m'ke harruar.
Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar me shoqen time m'ke tradhtuar

Natë e errt unë e vetmuar ti më nuk me thrret askush nuk më pret puthjet që me shpirt ti fala një nga një i shet dal nga dal meë vret.Jetën që me ty ëndrrova me helm e ushqen,krejt të mirat që ti dhurova me t'keq po mi kthen

Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar dhe mua m'ke harruar.
Ti kam fal gabimet tua,se të dua,e ti prap m'ke mashtruar me shoqen time m'ke tradhtuar(ref 2)


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet