Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Ne Te Dy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


in this world i live for you
i was born to love only you
i'll do everything for you for
all my live i will love you
in this world i live you for you
i was born to love only you
ill do everything for you for al my live
i will love you

mbrenda meje jeton e gjith qenia jote je e bukur vertet vertet je yll bote me pelqen cdo moment qe me ty e kaloj me ke goditur ne zemer se vec per ty sot jetoj gjithmon do jemi bashk e vetmja vajz per mua je dashuria ime se vetem ty te dua se vetem ty te kam ne cdo moment te jetes time kemi karakter te njejt ne mendime jemi ne te dy per ket ska dyshime se ne zemren tende gjeta gjithcka qe kam kerkuar je ndjenja me e fort qe me ka pushtuar dy syt e tu te shkruar me kan verbuar se tyje per mua femra ime e preferuar

in this world i live for you
i was born to love only you
i'll do everything for you for all my live
i will love you in this world i live for you
i was born to love only you
ill do everything for you for all my live
i will love you

cdo mengjes un zgjohem me ledhatimet e tua buzet tua zemer me bejn me shum te te dua cdo gje qe thua dua ti degjoj dhe kur sjemi bshk vetem per ty mendoj e kuptoj se pa ty asgje nuk ka kuptim vetem ty me ben te lumtur je shpirti im je zjarr brenda meje qe nuk shuhet asnjeher je drit ne syt e mi e jo per te tjer sepse te dua dhe te dashuroj me zemer me ty dua te jem gjithmon e jo me tjeter femer se mes nesh nxeh nje ndjenj e fort e dashuris sot asgje nuk na ndan jemi vetem ne te dy

in this world i live for you
i was born to love only you
i'll do everything for you for all my live i will love you
in this world i live for you
i was born te love only you
ill do everything for you for al my live
i will love you

Ky tekst u dërgua nga AnaPublikimi: 13/05/2010


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0


Arta Bajrami - Ne Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Te Dy".
3. Video është e këngës "Ne Te Dy", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.