Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Jetoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Shume nete pa gjume
dhe ende une shpresoj
e vetmuar e harruar
shume net ty te enderroj

dua ti mlerdh kujtime
perjetime me ty
tmos mendoj ne fund
per ne fillim te ri

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj
l
oti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tond
emri yt per mua nuk vdes

shume net e te vetmuar
dhe pa gjume ne sy
me urren dhe rruga
kur ndjeva diqka per ty

loti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tond
emri yt per mua nuk vdes

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj
l
loti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tend
emri yt per mua nuk vdes
dua edhe nje here me tri pika
te zgjoj ne mengjes
dua qe sonte e zgjuar
mesnaten me ty ta press
un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e kthy
por shpresa sme leshon
mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj


Ky tekst u dërgua nga Ardi

Arta Bajrami - Jetoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Jetoj Per Ty", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0