Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Arta Bajrami - A Sa Keq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Sa Keq".
3. Video është e këngës "A Sa Keq", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - A Sa Keq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00ne krah te majt edhe sot u zgjova
ter naten une ty te enderrova
edhe nje mengjes une pa ty e shijova
edhe nje dit une mrabsht e fillova
i kujtoj fjalet tua i kujtoj(i kujtoj)
i kujtoj e nuk mund te rezistoj (rezistoj)
e kujtoj sonte puthjen tende shijoj(shijoj)
e kujtoj dhe nuk dua ta harroj
Ref:
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi t'ri e smarim vesh sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
teper von me duket se u mendova
sa her sa her un ty te mashtrova
edi se me se shumti e teprova
ne diten e fundit kur u vonova
e kujtoj kengen ton sot e kendoj(kendoj)
e kujtoj ceshjen tende e kerkoj (e kerkoj)
e kujtoj zerin tend qe me tranoj(tranoj)
e kujtoj si ta harroj
Ref: sa keq sa keq jemi tri e smarrim vesh
sa keq sa keq mbushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
............................................................................................................................................................

sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq
sa keq sa keq se jemi tri e smarim vesh
sa keq sa keq mushemi mend kur behemi pleq..............


Ky tekst u dërgua nga Fatlinda Shabani
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet