A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arta Bajrami - Akullorja Me Vanill


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"


Na na na na na na na na na na na na na na na na na na na na
na na na na na na na na na na
na na na na na na na na na na

Vera na erdh para
E un jom rahat
Se kejt qyteti
zbrazt zbrazt gati kejt osht
e pasha perendin
nuk po muj mi bo ball
se mu kjo stina kejt pom kall

Nuk po di hiq qysh me ja bo
Veq lakuriq mu desh kejt u bo

Hajde djal ti mu mem flladit (ejj)
Hej se sot shum jom zhegit

Ne ket dit me dill ama veq ni keshill a thu a um kish kthill akullorja me vanill
as ni vend so qil ama veq ni kshill a thu a um kish kthill ni akullorja me vanill

Bejbi posh e nalt shitore vet veq ni shits osht akullore vet
E aj as nje as dy ja nisi qmimor(e) tash hin n'qudi vet djalo fole vet

Nuk po di hiq qysh me ja bo
Veq lakuriq mu desh kejt u bo

Hajde djal tash se po e verej
hajde se vera shpejt kaloj

Ref 4:
Ne ket dit me dill ama veq ni keshill a thu a um kish kthill akullorja me vanill
as ni vend so qil ama veq ni kshill a thu a um kish kthill akullorja me vanill

Hoo hej na na na na na na na
hej hej na na na na na na na
Ref 2:
Ne ket dit me dill ama veq ni keshill a thu a um kish kthill akullorja me vanill
as ni vend so qil ama veq ni kshill a thu a um kish kthill ni akullorja me vanill


Ky tekst u dërgua nga Loola Loqka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019