Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Sexy Sallata (Feat. Genc Prelvukaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ok kadal
ooh nxeht
kadal
edhe ni send yeah yeah

bejb ti je nice por nuk jemi per ma gjat
na kena dashnin vet kur xhuhem ne shtrat edhe ner tush ok ban edhe ne bazen lezeti madh asht kur te rej edhe me ren e din qe nuk foli dhe banesen e kam vet qish ndihesh te une uhhhh nxeht sa her qe esht nxeht e
dita nuk shkon kam nevoj per masazh e thiri ne telefon nuk vonon ding dong zilja bjen ca bane zemer ce valla palidhje send tan diten ne shtrat i shtrim e po flij muhabete pa lidhje deri tash me kojshi klima nuk punon mujna me u tha si rushi cila asht ideja hajde e bajna ni dush mir ti zgedh per mu asht ok un po hij e para mir un vij masanej
refreni
amore mio celi si dritarja je shum e mir sikur sexi cigarja chillit, enjoy, me mu nihu free,celi dy turbinat e une po e shtij shpejtsin

ty e din cish e bej sexy sallaten 2x

ding dong zilja pram po bjen po e lidhi peshqirin epo dal ne der kojshi a je per ni caj te rend kadal o kojshi a nuk e sheh qe jam nxan ejvalla pra ok jaran tungat po kthena prap mrenda epo e shih ate ran kush ke zemer kerkush mos u merzit ndalke driten ok vec tash prit e kam ni xhek ne kuzhin duhet pak me u nxeh a po don aha fellije gjuje kapakun rij mos u merzit kto senet qe po i lip une i baj per cdo dit

ty e din cish e baj sexy sallaten e dij zemer qish po ma ndrec naten tash lema mu ne dor shtriju ok perjetoje cdo moment deri sa une te nxehi

refreni
amore mio celi si dritarja je shum e mir sikur sexi cigarja chillit enjoy me mu nihu free celi dy turbinat e une po e shtij shpejtesin

ti e din cish e baj sexi sallaten 2x

po ban telefoni po e kapi allo nje tjeter ne lidhje qe nuk e njoh ______ mfal zemer po sonte jam me tjeter kend shihemi heren tjeter kur jam ma i lire muj me te garantu qe kena me kalu shum mir tash skijo kthena prap ne shtrat po nis paraloja gjene edhe gat rotullime shum intime neper terr e drit lsho lirisht zanin kur te vjen me berttit kjo esht vec fillimi nese nuk e din kam filliu me u kall edhe une si kerozin prap po ban telefoni po ma nuk po e coj gjimnastika ka fillu gati jam ka vloj as e une as ajo sonte nuk ka __uh zemer thirem porap kur kij qejf

amore mio celi si dritarja je shum e mir sikur sexi cigarjachillit enjoy me mu nihu free celi dy turbinat e une po e shtij shpejtsin

ty e din cish e baj sexi sallaten sex sallaten 2x klaakl


Ky tekst u dërgua nga Zbulimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Arta Bajrami
Featuring: Genc Prelvukaj
Publikimi: 12/07/2011


Arta Bajrami - Sexy Sallata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy Sallata".
3. Video është e këngës "Sexy Sallata", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0