Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Deluxe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deluxe".
3. Video është e këngës "Deluxe", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Deluxe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"De Luxe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00deLuxee , ArTa , ArbaS SounD , deLuxee , deLuxee
Wou Wou Wou Wou Wou Wou Wou ......
Wou Wou Wou Wou Wou Wou Wou ......

Jam speciale e kërkoj shum
ta dish ti përgaditu zemër ktu
t'më vish paris, new york, amsterdam,
dhe pekin qdo javë
me mu duhet me bë shopping.!

Reff 2x Wou Wouu
Se dashuriaa vdes nese
ske kesh, ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum
jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Skaa vetem me fjal te me duash ti o djal se dashuria ska kuptim pa investim paris neew york amsterdim e pikin qdo javë me mu duhet me bo shopping uu u u u

Reff 2x Wou Wouu
Se dashuriaa vdes nese
ske kesh, ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum
jam un, jam un
se dashuriaa vdes nese
ske kesh , ske kesh
DeLuxee , deLuxee në maksimum.

Mase Masa maama se mama ku saaa mama se mama ku sa.....


Ky tekst u dërgua nga Eddii
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet