A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Falje Nuk Ka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  37

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Arsim Bunjaku

Video Produksioni:

Fabrika

Këngë e albumit:

"Llake Llake"

Këngë e albumit:

"De Luxe"


A met lon a mos met lon
Po mendoj ee pergjigjje skam
Eshte ma mir kurr mos met pa
Per tradhti falje nuk ka

Ref:
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap

Asnje fjal nuk do ta them
Sje njeri qe mbushesh mend
Edhe sonte ashtu si dje
Pabesin ne gjak e kee

Ref:
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap
. . .
Mos trokit ne zemren tem
Se nuk hyn me ai qe del
Do ta gjej ndoshta nje tjeter fat
Ai qe vdes per mua nuk ngjallet prap....


Ky tekst u dërgua nga  kosovarjaKartolina (1)

2018-12-28 09:56:20
Mos trokit në zemrën tem
Se nuk hyn më ai që del

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019