Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Exotic
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Exotic".
3. Video është e këngës "Exotic", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Exotic  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Këngë e albumit:

"Exotic"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Exotic" kënduar nga Arta Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Bujupi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Chorus:
Oh, oh
Yeah, yeah, aha!
Yeah!
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!

Talking about my girl
She's a queen in the club,
Yes I'm talking about my, my, my
Everybody flick …
I can hear ‘em talk about how you and me …
I'm talking about my girl… I love it when you're close to me, me, me
Everybody flipping… if you're close to me
Everybody know that you can talk about my
Baby don't you see that, baby can't you see, yeah?

Chorus:
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
Find More lyrics at www.sweetslyrics.com
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!

..everybody is there on the floor, when you walk…
I don't know where you came from, …
Oh, oh!
Shawty wanna go, wanna take you away from here
I just wanna go, take you home
…girl, come with me!
You and me could have some fun together
…I need you here with me, baby don't you see

Chorus:
Baby whenever I'm around you, I can't keep thinking logic
Let me let me tell you why is because you're so excited
You're the hottest, you're the hottest girl in the club
Baby you're the hottest girl in the club,
You're the hottest girl in the club!Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë