Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Me Special Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Part time dukej se ishim bashk
Une dhe ti ,
Posht-nalt mendja po sillej prap
tash e di ii..
Aritmetik e sakt kur ne nuk bejm nje hap ..
As zemra ste ndjen ty
..Koha qe pas e lam
Nuk te jep me shanc (Wooooooouuooooo)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Eshte me mir keshtu te ndar
dua dike me special

Sot ti mos me prit
Kce me mua ritmikisht
Anti feminist
Behu pak me exotik (HeYYY)

Ski faj ndoshta sjam un me fat...
Nuk e di!!!
Mos qaj njerz si ti ski pak
Sillu miiir
Nuk dua as nje fjal
Se me mjafton dhe kaq
Ti mshikon ne sy
Ne jeni vite larg
dhe kjo duket qart (uooouuuooooooo)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Esht me mir keshtu te ndar
dua dike me special

sot ti mos me prit
kce me mua ritmikisht
anti feminist
behu pak me exotik (Heyyy)

Rff.
Ti nga un mos prit gjithcka
Jeten time un e kam
Esht me mir keshtu te ndar
dua dike me special..


Ky tekst u dërgua nga  Erinna   Inchee   MiralArta Bajrami
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Don Arbas
Teksti: Big Basta
Video Produksioni: Pulla


Arta Bajrami - Me Special
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Special".
3. Video është e këngës "Me Special", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0