A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Arta Bajrami - S'dua Tjeter


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Exotic"


Ne kto netet e nxehta,vetem mbeta ste kam praan e quditshme osht jetta vetem distanca sottt ne na ndan zemmmer kam shummm mall tjemi bashkë me mungon çdo çasst Puthjet e zjarrta netet e zjarrta Si me parë

Refreeni
Lart ndihem vetem sdua tjeter veq e jotja shpirt une jamm s`kalon ora s`kalon kohaa dua tkem si me parë

-Ne kto netet e nxehta,veq ne ëndrra ty te kam kam eh merzitshme eshte jetta kur une pran te ndjej e lart te kam zemer kam shum mall tjemi bashk me mungon çdo çasst Puthjet e zjarrta netet e zjarrta Si me parë

Refrenii: {2X}
Lart ndihem vetem sdua tjeter veq e jotja shpirt une jamm s`kalon ora s`kalon kohaa dua tkem si me parë


Ky tekst u dërgua nga Justin Timberlake -diellza Dedinca
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019