Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Per Ty Vitoria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sot te mbaj ne krah
Dhe frymen ta ndjej
Se ti me sheron
Kur ilaq nuk gjejj
Ma ndryshove jeteen
Ma ushqeve dashuri
Kur dikur ste kisha
Binte vetem shi
Nje dit do te rritesh
Sdo te jeh me femij
Cdo hap ne jeten tende
Mua do t'me kesh


Ky tekst u dërgua nga EdonisaArta Bajrami
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Arta Bajrami - Per Ty Vitoria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Vitoria".
3. Video është e këngës "Per Ty Vitoria", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0