Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Nje Mbret Nje Mbretereshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Mbret Nje Mbretereshe".
3. Video është e këngës "Nje Mbret Nje Mbretereshe", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Arta Bajrami - Nje Mbret Nje Mbretereshe (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Mbret Nje Mbretereshe" kënduar nga Arta Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 16 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
16

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë