Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Bombshell

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bombshell".
3. Video është e këngës "Bombshell", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Bombshell  (Feat. Mc Kresha & Don Arbas)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  74

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

BimBimma

Teksti:

Mc Kresha

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

6 🔥

Featuring

Don Arbas

Featuring

Mc Kresha

01/09/2014

2014-09-01T22:22:13+00:00Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...
Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...
Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...

ARTA:

Jam tip i femrës, që t'rrzon me 1 shikim
Shkrihesh menjëherë e bjen n'provokim
Vi ta marr zemrën pa t'prek hiq ta dish...
Ma mir e ki mos prit se në t'njëjtin drejtim...

Nuk osht mirë me lujt me zjerrëm
Se mu dhez mo nuk ka t'nalum..
Wowo kryt te nalt ju e kqyrni n'ajër
Unë ju shoh të poshtë prej majës

REF:

Kur ma nin zanin BOMBSHELL...
Shpërthen n'trup tanin, e di rezultatin ti..
E ki hek siguresën BOMBSHELL...
E ki pas rastin e tash duroje ti

DON ARBAS:

Mes me pun deri vonë, jom ton kohën nxon
Qe ni kohë s'keni mujt me ma ni asni kong
Prej sot po explodojmë, komplet pe ndrrojmë
I lshojmë krejt si bomba njo ka njo...
Ni herë o reni te Arta, mas sajna unë nuk nalna
Venit le ti del flaka, with my beats on my blockah
Pun pa fund, zanin l'sho deri n'maksimum
Deri sa nuk ka mo, Deri sa zo ska mo...

REF:

Kur ma nin zanin BOMBSHELL...
Shpërthen n'trup tanin, e di rezultatin ti..
E ki hek siguresën BOMBSHELL...
E ki pas rastin e tash duroje ti

MC KRESHA:

Qoja zanin LOUD, kohë e artë n`Arbasound
Round n' round KINGS and QUEENS
10 dollar edhe pound
We be getin it
8-shja rzume INFINIT(we kill it)
Prit We doit big thirëm hibrit
I say bitch livrit pare n'llastik t'shti me kcy 2 ditë
A o mer vesh i get that fat cash celuliit
Daddy is a rolling stone, rolling joints and stay strong
Im back home B.I.G ...

REF:

Kur ma nin zanin BOMBSHELL...
Shpërthen n'trup tanin, e di rezultatin ti..
E ki hek siguresën BOMBSHELL...
E ki pas rastin e tash duroje ti

Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...
Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...
Wanna feel so sexy... BoombShell..So sexy...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   Danish
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet