A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Arta Bajrami - Nuk Prish Punë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  297

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2014

2014-09-01T23:21:44

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"


Zemra vdess n'trup te gjall
at' gabim me ty vetes nuk ja fal
edhe pse kthim nuk ka
Se t'kam dasht pishmon s'ka me i ra

REF:
Ma mir tok e qiell mu bo bashk
se me vra zemren qe tka dasht
ti ke shkel mbi krejt premtimet qe i ke dhan
nuk prish pun Zotit ja kam lan

Edhe pse zemra m'ka vdek
brenda saj dhimbja gjall ka mbet
s'me vjen keq qe m'ke genjy
por qe s'mundem ma me t'besu ty, jo

REF:
Ma mir tok e qiell mu bo bashk
se me vra zemren qe tka dasht
ti ke shkel mbi krejt premtimet qe i ke dhan
nuk prish pun Zotit ja kam lan


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019