A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Bajrami - Kno Me Mu  (Feat. Duli & Sofia)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2015

2015-06-21T18:23:14

Featuring

Duli

Featuring

Sofia

Muzika:

Don Arbas

Teksti:

Avni Qahili

Video Produksioni:

Imagine Films

Këngë e albumit:

"Victory"


hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri

ti po don ti po don me dal me mu
ti po don ti po don me ardh ketu
ti po don ti po don mem pa cdo nat
ti po don ti po don mem pas ngat
mos em nguc se nuk bon krejt punt
me i bo se munet keq met ra
mos u ngut prej fillimit me ja nis
e ja bojm diqysh

hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri

ti po don ti po don met knu najsen
ti po don po ti mu ala sem njeh
ti po don ti po don po une nuk po du
me vjen keq qe aq shum je disponu
mos em nguc se nuk bon krejt punt
me i bo se munet keq met ra
mos u ngut prej fillimit me ja nis
e ja bojm diqysh

hajde Arta kno me mu
beso se jam disponu
nisja kanges per dashni
mos ma prish se jam i ri


Ky tekst u dërgua nga a.shala
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019