A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Arta Bajrami - Milioner  (Feat. Boletin)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2015

2015-06-13T20:20:30

Featuring

Tin (Boletin Musa)

Teksti:

Endrit Mumajesi

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Këngë e albumit:

"Victory"


ARTA:
S'e harroj, jom femer duhem nga krejt
pom gzon veq njo kaj shpejt kam zemer
dhe me dashni un e teproj
se mu m'don aj qe krejt po e dojn
zemer ngom kot mas poj shkon
se mas meje ka me kan

REF.:
My love is milioner
ta kam than milion her
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet
My love it's milioner
sod I am Milioner
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet

S'e kam lan as veten dhe as tjer
per me lujt me mu
kam besu ndjenjen tem dikush me pas
e me vlersu
se mu m'don aj qe krejt po e dojn
zemer ngom kot mas poj shkon
se mas meje ka me kan

REF.:
My love is milioner
ta kam than milion her
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet
My love it's milioner
sod I am Milioner
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet

BOLETIN:
Pom pelqen ti qysh je e ska lidhje manikyri
Syt i kom qaq live e hater-at shum pi kqyri
Shkojna shum nalt deri sat kryhet krejt Nata
Ti me taka un i shkeli me gjerdanka
Mes neve nuk ka tjer ka imagjinata
Ni milion dhurata veq per ty i pata
T'thirri MY DARLING me ty e daj hallin
Bashk jena ALL IN, BALLIN'
BONNIE & CLYDE milionero
nuk jena veç HIGH....
.............
Ki me i pa kto ftyra
deri n'diten zero

ARTA REF.:
My love is milioner
ta kam than milion her
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet
My love it's milioner
sod I am Milioner
mes neve nuk ka tjer
se mdon e du vertet

ta kam than milion her
ta kam than milion her


Ky tekst u dërgua nga R.Fejza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019