A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Arta Bajrami - Boma Qefin (Dj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2015

2015-06-13T10:25:15

Këngë e albumit:

"Victory"


DJ lëshoje ta dëgjoje
këngen time aiii
DJ lëshoje ta kuptoje
se si ndihem vetmi

Jepi ti Vollum maximum
ai ta nin
DJ le ta she zemra si me rreh
e ta kupton dashnin

REF.:
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
BOMA QEFIN MU LA TE DIN DYNJAJA
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
SONTE LE TA DIN SE M'KA ZAN BELAJA

DJ ti thuaj se po vuaj
le ta dije ai
kjo kënga ime plot kujtime
Speciale veq për ty

Jepi ti Vollum maximum
ai ta nin
DJ le ta shen zemra si me rreh
e ta kupton Dashnin

REF.;
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
BOMA QEFIN MU LE TA DI DYNJAJA
BOMA QEFIN MU BOMA QEFIN BOMA
SONTE LE TA DIN SE M'KA ZAN BELAJA


Ky tekst u dërgua nga R.Fejza
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019