Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Llaser Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

je njejt sikur ata
qe rrnojshin n;mesjeet
oooo
e pret si t bjen natae msheft
del mem ndjek

ooo le le
aspak sje frajer
je je pak pak me ajeeeer

eoooo syt i ki si llaser eeerrrr
mu ke ngjit si fllaster
oooo kryt me kthy un hastreeet eeer
ti mi kqyr te pasmet

permeni dy hapa mas shpine ti vreej
ooo e konstante te qafa frymarrjen ta ndjej

oooo le le aspak sje frajeer
je je pak pak me ajeeer

X2
eoooo syt i ki si llaser eeerrrr
mu ke ngjit si fllaster
oooo kryt me kthy un hastreeet eeer
ti mi kqyr te pasmet


Ky tekst u dërgua nga elisa

Arta Bajrami - Llaser
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Llaser".
3. Video është e këngës "Llaser", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0