A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arta Bajrami - Kerozina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2018

2018-12-09T16:03:37

1x refreni

Mkalle Mkalle njejt si kerozina
Se mas miri n'bote me ty nina
Kalle Kalle krejt per mu dashni
Kalle Kalle se si na dy nuk ki

1.Stropha

Si me ndez mes nesh nji zjarr
Kur tkam loqka ty perball - na na ka tshkojna, per toke krejt i lojna

1x refreni

Mkalle Mkalle njejt si kerozina
Se mas miri n'bote me ty nina
Kalle Kalle krejt per mu dashni
Kalle Kalle se si na dy nuk ki

2.Stropha

Si na dy ka shume rralle
e inati jalla lej ti kalle - na na ka tshkojna, per toke krejt i lojna

2x refreni

Mkalle Mkalle njejt si kerozina
Se mas miri n'bote me ty nina
Kalle Kalle krejt per mu dashni
Kalle Kalle se si na dy nuk ki


Ky tekst u dërgua nga Naser
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019